Deň otvorených dverí v Château Topoľčianky

1. máj v Topoľčiankach už tradične patrí obci a jej atrakciám. Aj v roku 2013 medzi inými, otvorí svoje brány vinárstvo Château Topoľčianky. Zažite príjemnú atmosféru s rodinou či priateľmi a príďte sa k nám pozrieť.

Srdečne Vás pozývame na piaty ročník Dňa otvorených dverí v Château Topoľčianky. K dispozícií opäť viac ako 50 degustačných vzoriek, aj ročník 2012. Prehliadky pivníc a archívu zdarma, otvorená nová pivnica a vonku párty stan - zväčšená kapacita (akcia sa koná aj v prípade zlého počasia). Podávať sa budú slovenské špeciality a bude prebiehať ochutnávka syrov. Do rytmu bude hrať ľudová hudba a pre Vaše ratolesti bude k dispozícií detský kútik. Samozrejmosťou v tento deň je zľava na nákup vína.

Súbežne bude prebiehať aj verejná degustácia a vyhodnotenie súťaže Vienále Topoľčianky 2013 na zámku Topoľčianky a Deň otvorených dverí je tradične aj v celých Topoľčiankach - Národný žrebčín apod. Vstupné v predpredaji: 9 € ( v cene vínny pas, degustačný kalich a vrecúško, kupón na nákup vína v hodnote 1 €) Vstupné na mieste 10 €.

PREDPREDAJ VSTUPENIEK

Comments

Pridaj komentár