Deň modranských pivníc 2016

Príďte v sobotu, 9. apríla 2016, do malebného mestečka Modra ochutnať to najlepšie, čo Vám vieme ponúknuť. Pochutnáte si nielen na výbornom víne, ale aj na špecialitách, ktoré si pre Vás pri tejto príležitosti domáci výrobcovia pripravili. V jedinečnej atmosfére prežite s priateľmi, či rodinou príjemné sobotné popoludnie.

Tento rok na Vás bude čakať 41 vinárov, starobylé pivnice a v nich neopakovateľné vína ročníka 2015.

K lístku, tak ako po minulé roky, dostane každý návštevník profesionálny degustačný pohár, katalóg s orientačnou mapou vrátane kompletného zoznamu vinárov a nimi ponúkaných vín a taštičku na pohár.

Návštevník podujatia bude mať k dispozícii v rámci vstupenky v cene 26 € 60 degustačných lístkov v hodnote á 20 centov (spolu 12 €), ktoré bude používať u vinárov ako platidlo za každú naliatu vzorku. Za jednu degustačnú vzorku s objemom 0,03 l sa vinárovi odovzdá jeden degustačný lístok, pričom jedinou výnimkou sú prírodne sladké vína, keď sa za ich degustáciu odovzdá väčší počet lístkov. V praxi to znamená, že každý návštevník môže v pivniciach ochutnať až 60 vzoriek vína. Lístky, ktoré návštevník neminie pri degustovaní, môže u ľubovoľného vinára vymeniť za fľašu(e) vína podľa hodnoty zostávajúcich lístkov. Tento systém pomáha pozdvihnúť kultúrnosť nášho podujatia a samotným vinárom aspoň v malej miere odpláca ich neľahkú prácu pri pestovaní hrozna a výrobe vína.

Jednorazový bonus na nákup vína v hodnote 4 €, ktorý sa osvedčil už v minulom roku, môže návštevník uplatniť u ľubovoľného vinára.

Počas celého podujatia bude po 10-kilometrovom okruhu jazdiť pivničný autobus, ktorý má zabezpečiť Vašu bezpečnosť a pohodlie pri presune medzi jednotlivými pivnicami.

Dúfame, že prijmete naše pozvanie a 9. apríla 2016 sa v Modre všetci spoločne stretneme v družných rozhovoroch pri pohári dobrého vína

Comments

Pridaj komentár